PeopleLovePeople.com Facebook
Budtě informovaní
o novinkách přejít
PeopleLovePeople.com Twitter
Připojte se
k diskuzi přejít
PeopleLovePeople.com Google+
Dejte si nás
do kruhu přejít
Přihlásit se  |  Zaregistrovat
Česká republika  / 
dnes má svátek:
Šimon (4)

Básničky o lásce, smutné básně, básničky veselé i smutné | strana 50

Básničky pro zamilované

Básničky k životu patří již tisíce let, přičemž první zamilovaná básnička spatřila světlo světa ve 21. století před naším letopočtem. Každý romantik si čas od času začne hledat zamilované básně, ale také smutné básničky, protože ne vždy je láska tou šťastnou. Básně jsou však neoddělitelnou součástí každého zamilovaného páru. Byli jste i Vy alespoň jednou v životě obdarováni milostnou básní? Je krásný pocit číst slova od člověka, který Vám básně poslal, ba dokonce i napsal. Někteří hledají básně na internetu či v knížkách, jiní zapojí svou fantazii a básničky vymyslí.

Citáty

Pokud Vás zajímají citáty starých myslitelů a filozofů, navštivte sekci citáty. Není nic motivujícího, než si přečíst moudra takových osobností jako byl Einstein, Aristoteles, apod.

První zamilovaná báseň

Pokud dostanete první zamilovanou báseň, pak si ji určitě budete pamatovat navždy. Stejně tak si pamatujete i to, kdo Vám tu báseň daroval. Básně mohou být také dokonalým dárkem, i když jednoduchým, ale dokáže potěšit a zahřát u srdce více než koupený drahý dárek. Básničky však mohou být také doplňkem dárku pro Vaši přítelkyni, přítele, manželku či manžela. Básně darují nejen muži svým ženám, ale také ženy svým mužům.

Skutečný cit

Pokud patříte mezi ty šťastné, kteří byli posedlí múzou a mají pro psaní básní skutečný cit, pak Vám v psaní již nic nebrání a můžete s ním začít ihned. Napište zamilované básně, které budou časem kolovat po internetu, a co víc, možná vydáte i vlastní básničky. A co když Vás básnická múza minula? Pak nemusíte zoufat, protože i tak můžete darovat krásnou zamilovanou báseň, a to prostřednictvím internetu anebo od někoho, kdo básně psát umí. Již nemusíte být zdatní básníci, abyste svůj protějšek potěšili. Chcete skutečně obdarovat svou milovanou? Pak báseň přepište krásným písmem, inkoustovým perem na ručně vyrobený okrasný papír. Při zamilované básni je romantika nadevše. Pokapejte papír osobním parfémem, aby dostal nádech vůně.

Psaní básní jako koníček

Každý se ve volném čase zabýváme něčím jiným. Někdo rád plete, někdo se rád projíždí na kole a někdo naopak sedí na zahrádce a čte si. Ale existují i lidé, mezi jejichž hlavní záliby patří zejména psaní básní. Dnes jsou básničky velmi vyhledávané, a to jak mladými lidmi, tak i starší generací. Básně totiž nemusí být pouze zamilované, ale mohou vyjadřovat to, co člověk, který básně píše, cítí, jaký měl den a také může vyjádřit svou náladu.

Doporučujeme
S RC modely od Pecky se zaručeně nebudete nudit. V jeho nabídce RC modelů naleznete auta na dálkové ovládání, RC letadla, RC vrtulníky a mnoho dalšího
Zajímavé
Detoxikace Plus

Detoxikace Plus - internetový obchod s prostředky na detoxikaci.

Skartace, likvidace dat - REISSWOLF

Skartace dat od společnosti REISSWOLF je bezpečnou cestou jak odstranit data. Skartace by měla být nedílnou činností všech firem.

ISO certifikáty, ISO certifikace

ISO certifikáty, vydávání ISO certifikátů.

Výdejní automaty, výdejní automat

Výdejní automaty mají budoucnost.

Platební automaty, platební automat

Platební automaty umožňují platit v hotovostí i kartou.

Básničky, básně

BÁSNIČKY pro vás a vaše blízké

Básničky

21.10.2014 0x 169x 0x
Z rádia zní vážný hlas,že se mění opět čas.Letní končí,zimní začíná,kdo to zavedl,jaká příčina.
21.10.2014 2x 99x 0x
Chci jít s tebou do kina,ano, řekla Sabina.Jistě v kině bude sranda,hrají Kvasku,a v ní Landa.Koupíme si coca colu,popkorn budem chroustat spolu.Vida, ona usíná,ruku dám ji do klína.Bude ji hřát moje ruka,také srdce, pro toho ...
21.10.2014 0x 95x 0x
Lodí bílou,se svou milou,lodí bílou, s lesní vílou.Loď má název Qendolína,avšak není vůbec líná.Plují lodě do Tirany,plují lodě na vše strany.Já jsem jedné kapitán,říkají mi lodipán.Na lodi je lodipaní,chodívám já za ní.Hr...
21.10.2014 6x 427x 0x
Dnes se ještě sluníčko směje,mračit se zítra na nás bude,bůhví, odkud ten vítr věje,na babí léto - vzpomínat budem.Už nebude nás sluníčko hřát,zas déšť z mraků spustí,snad zbytečně si budem přát,kdy nás slunce do náruče pustí.Bez ...
21.10.2014 0x 145x 0x
Je už podzim avšak není až taková zima,nastalo Babí léto,být venku je celkem prima,avšak už pravé léto skončilo...
21.10.2014 0x 135x 0x
Ve velkém parku je stromová alej,jsou tam vysoké stromy,chodíval jsem tam tudy už jako malej,kousek od aleje jsou vzdáleny domy.V té aleji jsou tam lavičky,jsou tam javory či duby,rády tam chodí se psi dětičky,občas jdu cestou v aleji tud...
21.10.2014 3x 154x 0x
Sijem si vrecuskodo vrecuska si vlozim srdiecko to vrecusko poslem Tebeaby si vedel ze patris iba mneNa konci uzlikuzamotam jednu dlhu vetuze si to Ty ktory ma vzdy potesiTy ktory mi naladu vylepsiTy ktoreho milujem po usi..!
21.10.2014 6x 156x 0x
Jako člověk neuteče smrti,já nedokážu utéct před svými city,zkoušela jsem to,ale účinek to nemělo.Snažila jsem se nic necítit,jenže tys mě musel políbit,nedokázala jsem ti to zakázat,a nedokážu se donutit tě přestat milovat.Někde ...
21.10.2014 6x 295x 0x
Sám protloukáš se životem,nikdo ti neotevře dveře,snad nazýváš to bojkotem,už na zahradě, nevoní keře.Tu vůni, dýchali jsme spolu,to byly chviličky sladké,proč srdce, plné je bolu,v tom životě, nic není hladké.Žádný zázrak se ale ...
1  2 ... 49  50  51 ... 1620  1621
Básničky, básně

Básněmi vyjadřujete své pocity, ale také projevy. Pokud nevíte, jak nejlépe sepsat to, co cítíte, zkuste poezii. Sepište do rýmů svou náladu a uvidíte, že Vaše snaha bude oceněna, ať už představíte své básně komukoliv.

 

Citáty a poezie představují zpravidla složení slov, která vychází z myšlenek, zážitků, ale také osobních pocitů. Básničky ukrývají emoce básníka nápaditým a živým způsobem. Objevte své literární dovednosti, skládejte slova k sobě a vyjádřete se v rýmech. Není nic krásnějšího než dívce vyznat lásku básní. Jen tak mezi námi, která dívka či žena by si to nepřála?

 

Kromě básní můžete na portálu PeopleLovePeople číst také citáty, které jsou řazeny do kategorií dle tématu. Mezi nejoblíbenější citáty patří: Citáty o zklamání, citáty o životě, citáty o přátelství či citáty o lásce.

Kreativní literární dovednosti

Do básničky můžete zakomponovat své kreativní literární dovednosti, zapojte řečnickou figuru, nezapomeňte na metafory, alegorie a hlavně rýmy, které jsou hlavním předmětem básně.

Jak se říká, vše je jen otázkou praxe, ať už se jedná o básně či jinou práci.Až napíšete desítky básní, pak Vám půjde psaní samo od sebe.  Zdobte slova a mějte k psaní komplexní přístup. Básně mohou sloužit také jako podklad pro hudbu.  Proč by se zrovna vaše báseň nemohla stát textem pro hudbu? Básně si vyžadují velkou pozornost, protože někteří jedinci píšou jednu báseň i několik dní, ale někdo je naopak schopen vyprodukovat během jednoho dne čtyři básně. Samozřejmě záleží na složitosti básně, použití slov a také na zdatnosti člověka.

Básničky, aby potěšily

Dnes jsou básně k vyhledání kdekoliv, můžete si je najít na internetu, ale také je můžete sami složit. Samozřejmě vše záleží pouze na Vás. Básničky jako citáty slouží k tomu, aby potěšily, ale objevují se i básně se smutným motivem. Lidé mající v životě smůlu složí báseň, která pak koluje dál a dál. Někdo ji pozmění a je z toho báseň nová, byť jen trochu pozměněná. V básních pocity, emoce a hlavně nálada hrají velkou roli.

TOPlist TOPlist TOPlist