PeopleLovePeople.com Facebook
Budtě informovaní
o novinkách přejít
PeopleLovePeople.com Twitter
Připojte se
k diskuzi přejít
PeopleLovePeople.com Google+
Dejte si nás
do kruhu přejít
Přihlásit se  |  Zaregistrovat
Česká republika  / 
dnes má svátek:
René (8)

Básničky o lásce, smutné básně, básničky veselé i smutné | strana 50

Básničky pro zamilované

Básničky k životu patří již tisíce let, přičemž první zamilovaná básnička spatřila světlo světa ve 21. století před naším letopočtem. Každý romantik si čas od času začne hledat zamilované básně, ale také smutné básničky, protože ne vždy je láska tou šťastnou. Básně jsou však neoddělitelnou součástí každého zamilovaného páru. Byli jste i Vy alespoň jednou v životě obdarováni milostnou básní? Je krásný pocit číst slova od člověka, který Vám básně poslal, ba dokonce i napsal. Někteří hledají básně na internetu či v knížkách, jiní zapojí svou fantazii a básničky vymyslí.

Citáty

Pokud Vás zajímají citáty starých myslitelů a filozofů, navštivte sekci citáty. Není nic motivujícího, než si přečíst moudra takových osobností jako byl Einstein, Aristoteles, apod.

První zamilovaná báseň

Pokud dostanete první zamilovanou báseň, pak si ji určitě budete pamatovat navždy. Stejně tak si pamatujete i to, kdo Vám tu báseň daroval. Básně mohou být také dokonalým dárkem, i když jednoduchým, ale dokáže potěšit a zahřát u srdce více než koupený drahý dárek. Básničky však mohou být také doplňkem dárku pro Vaši přítelkyni, přítele, manželku či manžela. Básně darují nejen muži svým ženám, ale také ženy svým mužům.

Skutečný cit

Pokud patříte mezi ty šťastné, kteří byli posedlí múzou a mají pro psaní básní skutečný cit, pak Vám v psaní již nic nebrání a můžete s ním začít ihned. Napište zamilované básně, které budou časem kolovat po internetu, a co víc, možná vydáte i vlastní básničky. A co když Vás básnická múza minula? Pak nemusíte zoufat, protože i tak můžete darovat krásnou zamilovanou báseň, a to prostřednictvím internetu anebo od někoho, kdo básně psát umí. Již nemusíte být zdatní básníci, abyste svůj protějšek potěšili. Chcete skutečně obdarovat svou milovanou? Pak báseň přepište krásným písmem, inkoustovým perem na ručně vyrobený okrasný papír. Při zamilované básni je romantika nadevše. Pokapejte papír osobním parfémem, aby dostal nádech vůně.

Psaní básní jako koníček

Každý se ve volném čase zabýváme něčím jiným. Někdo rád plete, někdo se rád projíždí na kole a někdo naopak sedí na zahrádce a čte si. Ale existují i lidé, mezi jejichž hlavní záliby patří zejména psaní básní. Dnes jsou básničky velmi vyhledávané, a to jak mladými lidmi, tak i starší generací. Básně totiž nemusí být pouze zamilované, ale mohou vyjadřovat to, co člověk, který básně píše, cítí, jaký měl den a také může vyjádřit svou náladu.

Doporučujeme
S RC modely od Pecky se zaručeně nebudete nudit. V jeho nabídce RC modelů naleznete auta na dálkové ovládání, RC letadla, RC vrtulníky a mnoho dalšího
Zajímavé
Detoxikace Plus

Detoxikace Plus - internetový obchod s prostředky na detoxikaci.

Skartace, likvidace dat - REISSWOLF

Skartace dat od společnosti REISSWOLF je bezpečnou cestou jak odstranit data. Skartace by měla být nedílnou činností všech firem.

ISO certifikáty, ISO certifikace

ISO certifikáty, vydávání ISO certifikátů.

Výdejní automaty, výdejní automat

Výdejní automaty mají budoucnost.

Platební automaty, platební automat

Platební automaty umožňují platit v hotovostí i kartou.

Básničky, básně

BÁSNIČKY pro vás a vaše blízké

Básničky

02.10.2014 0x 111x 0x
Se srdíčky hrníček,a v něm dobrý čajíček.To má ráda moje milá,jmenuje se Dobromila.S jejím jménem hrníček,vedle básní deníček.A ten deník,ten je můj,a v něm báseň,,Při mně stůj!''
01.10.2014 8x 430x 0x
Neber mi lásku,neber mi štěstí,noc visí na vláskua hvězdy věští.Pod nimi tady stojím,nevím, co mě čeká,s kým život spojím,ta myšlenka mě leká.Nenávidím a přesto miluji,nějak to ale dohromady nejde,že se polepším - marně sl...
01.10.2014 1x 191x 0x
Milovat sa da ale nie rozdelit srdciaja chcem milovat aj zitno neviem sa rozhodnutci ublizit Ti viemNas vztah je rozohrana hrabojim sa koncabojim sa ze sa popalimdo noveho ohna vkrocit bojimRozdelit to co uz nie jezabudnut ze ...
Láska je krásná jako růže,i ty se láskou červenáš,každý v životě ji poznat může,jen dávej pozor, ať ji nezmeškáš.Její vůně, omámí tvé smysly,svým způsobem je to droga,na pomoc měsíc s hvězdami vyšly,jen nechtěj nikdy poznat soka.P...
01.10.2014 0x 115x 0x
Hádají se politici,o auditech v nemocnici.Babiš vs. Němeček,kdo je větší blbeček.Jeden,že prý správně jednal,druhý na zákony vůbec nedal.Předražené přístroje,v nemocnicích mají.Jaké je to pro kraje,o tom vládci jednají....
01.10.2014 0x 90x 0x
Na youtube chodívám,písničky si pouštívám.Podle mojí nálady,různí se mi nápady.Moje díky,patří vám,také rád, si zazpívám.Jako zpívá Petr Rezek,znám ho také ze svých desek.Když nebaví mě,Lucka Bílá,je tu třeba, Duhová víla....
01.10.2014 0x 119x 0x
Říjen vkročil mezi nás,podzimní tak máme čas.Říjen a s ním také listí,boty,kola krásně čistí.Miluju ty procházky,stromy barvu různou mají.Dávám já si otázky,které ,že to opadají ?Lístečky a šišky,semtam nějaké lišky.Lišky...
01.10.2014 0x 93x 0x
Vzal jsem si já motorku, jel s ní k Hradci pro holku. Na cestě stál mohutný strom, udeřil blesk a zahřměl hrom. Do stromu tak udeřil, pod něm jeden řidič byl. A já vzpomněl na princeznu, co zahnula tady v březnu.
01.10.2014 0x 100x 0x
Dnešní noc,temná byla,jen mě blecha potrápila.Komár také oxidoval,tak mě trošku vynervoval.Dnešní noc,temná byla,milá má se netrápila.Spala totiž v obýváku,bez trička a bez tepláků.
1  2 ... 49  50  51 ... 1606  1607
Básničky, básně

Básněmi vyjadřujete své pocity, ale také projevy. Pokud nevíte, jak nejlépe sepsat to, co cítíte, zkuste poezii. Sepište do rýmů svou náladu a uvidíte, že Vaše snaha bude oceněna, ať už představíte své básně komukoliv.

 

Citáty a poezie představují zpravidla složení slov, která vychází z myšlenek, zážitků, ale také osobních pocitů. Básničky ukrývají emoce básníka nápaditým a živým způsobem. Objevte své literární dovednosti, skládejte slova k sobě a vyjádřete se v rýmech. Není nic krásnějšího než dívce vyznat lásku básní. Jen tak mezi námi, která dívka či žena by si to nepřála?

 

Kromě básní můžete na portálu PeopleLovePeople číst také citáty, které jsou řazeny do kategorií dle tématu. Mezi nejoblíbenější citáty patří: Citáty o zklamání, citáty o životě, citáty o přátelství či citáty o lásce.

Kreativní literární dovednosti

Do básničky můžete zakomponovat své kreativní literární dovednosti, zapojte řečnickou figuru, nezapomeňte na metafory, alegorie a hlavně rýmy, které jsou hlavním předmětem básně.

Jak se říká, vše je jen otázkou praxe, ať už se jedná o básně či jinou práci.Až napíšete desítky básní, pak Vám půjde psaní samo od sebe.  Zdobte slova a mějte k psaní komplexní přístup. Básně mohou sloužit také jako podklad pro hudbu.  Proč by se zrovna vaše báseň nemohla stát textem pro hudbu? Básně si vyžadují velkou pozornost, protože někteří jedinci píšou jednu báseň i několik dní, ale někdo je naopak schopen vyprodukovat během jednoho dne čtyři básně. Samozřejmě záleží na složitosti básně, použití slov a také na zdatnosti člověka.

Básničky, aby potěšily

Dnes jsou básně k vyhledání kdekoliv, můžete si je najít na internetu, ale také je můžete sami složit. Samozřejmě vše záleží pouze na Vás. Básničky jako citáty slouží k tomu, aby potěšily, ale objevují se i básně se smutným motivem. Lidé mající v životě smůlu složí báseň, která pak koluje dál a dál. Někdo ji pozmění a je z toho báseň nová, byť jen trochu pozměněná. V básních pocity, emoce a hlavně nálada hrají velkou roli.

TOPlist TOPlist TOPlist